De uitslag van de WBO Wonen Boeskoolloop 2011 staat nu ook op onze eigen site!
M 6-9, 1.5 KILOMETER | |||||
Plts | Naam | GJ | Woonplaats/Vereniging | Tijd | |
1 | Maikel Bloemen | 01 | Iphitos | 5:20 | |
2 | Vincent Righard | 02 | Oldenzaal | 5:31 | |
3 | Chris Lenferink | 03 | Tubbergen | 5:33 | |
4 | Jochem Geerdink | 02 | Marathon Pim Mulier | 5:38 | |
5 | Elco Dreierink | 04 | Oldenzaal | 5:44 | |
6 | Wes Segerink | 02 | Oldenzaal | 5:53 | |
7 | Joris Sanderink | 01 | Oldenzaal | 6:13 | |
8 | Siebe Poort | 03 | Oldenzaal | 6:14 | |
9 | jurgen Poos | 03 | Oldenzaal | 6:28 | |
10 | Daan Kemna | 03 | Oldenzaal | 6:29 | |
11 | Tim Wigger | 03 | Bussum | 6:31 | |
12 | Bas Ankone | 02 | Oldenzaal | 6:31 | |
13 | Ruud oude Veldhuis | 04 | Oldenzaal | 6:52 | |
14 | milan Derks | 04 | Oldenzaal | 6:59 | |
15 | Jord oude Elferink | 03 | Oldenzaal | 7:13 | |
16 | Florian Kok | 04 | Oldenzaal | 7:19 | |
17 | Pim Kemna | 02 | De Lutte | 7:22 | |
18 | Bjorn Tulp | 01 | Oldenzaal | 7:23 | |
19 | Jelte Poort | 05 | Oldenzaal | 8:06 | |
V 6-9, 1.5 KILOMETER | |||||
Plts | Naam | GJ | Woonplaats/Vereniging | Tijd | |
1 | Patty Verkooijen | 02 | Nijverdal | 5:14 | |
2 | Milai Oplaat | 02 | Diepenheim | 5:44 | |
3 | Camie Mol | 02 | Oldenzaal | 5:54 | |
4 | Britt Oplaat | 02 | Diepenheim | 5:57 | |
5 | Busra Kaya | 03 | AV Rijssen | 6:35 | |
6 | Milou Zwiep | 02 | Deurningen | 6:40 | |
7 | Floor de Haan | 03 | Weerselo | 6:49 | |
8 | Marre Tulp | 04 | Oldenzaal | 6:55 | |
9 | Bore Zwiep | 02 | Deurningen | 6:58 | |
10 | Nienke Oude Elberink | 05 | Oldenzaal | 7:28 | |
11 | Fenne Tulp | 06 | Oldenzaal | 9:32 | |
M -15, 2.0 KILOMETER | |||||
Plts | Naam | GJ | Woonplaats/Vereniging | Tijd | |
1 | Bereket Moes | 97 | Quick'20 C1 | 6:41 | |
2 | Lennart Jansink | 97 | Quick'20 C1 | 6:42 | |
3 | Gair Pot | 96 | Oldenzaal | 7:01 | |
4 | Abdulwahid Kaya | 98 | AV Rijssen | 7:04 | |
5 | Lars Willemsen | 97 | Goor | 7:12 | |
6 | Tom Huyts | 97 | Quick'20 C1 | 7:17 | |
7 | Sjoerd Hermsen | Oldenzaal | 7:18 | ||
8 | Christiaan Poos | 98 | Oldenzaal | 7:23 | |
9 | Beele Pronk | 98 | Hellendoorn | 7:29 | |
10 | Dirk Dortland | 01 | Oldenzaal | 7:31 | |
11 | Sebastiaan Engbers | 99 | Oldenzaal | 7:42 | |
12 | Willem Kienhuis | 98 | Quick'20 C1 | 7:44 | |
13 | Daan Kalter | 97 | Quick'20 C1 | 7:44 | |
14 | Tommie Nuchelmans | 97 | Quick'20 C1 | 7:46 | |
15 | Yannick Heskamp | 97 | Quick'20 C1 | 7:47 | |
16 | Marien Bosch | 97 | Quick'20 C1 | 7:48 | |
17 | Boyd Roord | 99 | Oldenzaal | 7:52 | |
18 | Gijs Vreeswijk | 97 | Quick'20 C1 | 7:52 | |
19 | Sander Poos | 00 | Oldenzaal | 8:08 | |
20 | Nino Klieverik | 97 | Quick'20 C1 | 8:16 | |
21 | Max van Goethem | 98 | Quick'20 C1 | 8:21 | |
22 | Luuk Derks | 01 | Oldenzaal | 8:22 | |
23 | Daan Oude Veldhuis | 01 | Oldenzaal | 8:29 | |
24 | Jesse Kemna | 01 | Oldenzaal | 8:30 | |
25 | Rick Huyts | 98 | Oldenzaal | 8:40 | |
26 | Ismail Kaya | 01 | AV Rijssen | 8:41 | |
27 | Jip Kemna | 98 | Quick'20 C1 | 8:47 | |
28 | Simon Platier | 98 | Oldenzaal | 8:56 | |
29 | Jorick Huizing | 01 | Klazienaveen | 8:57 | |
30 | De Boer | 98 | Oldenzaal | 9:02 | |
31 | Jort Pot | 99 | Oldenzaal | 9:07 | |
32 | Willem Huitink | 00 | Oldenzaal | 9:08 | |
33 | Bart Huyts | 00 | Oldenzaal | 9:20 | |
34 | Jarmo Zwiep | 00 | Deurningen | 9:25 | |
35 | Loek ter Beke | 01 | Oldenzaal | 9:27 | |
36 | Lars Ankone | 00 | Oldenzaal | 9:30 | |
37 | Pim oude Elferink | 01 | Oldenzaal | 9:47 | |
38 | Lars Ijland | 97 | Quick'20 C1 | 10:07 | |
V -15, 2.0 KILOMETER | |||||
Plts | Naam | GJ | Woonplaats/Vereniging | Tijd | |
1 | Elke Pronk | 00 | Hellendoorn | 7:24 | |
2 | Jill Roord | 97 | Quick'20 C1 | 7:39 | |
3 | Susan Wouda | 99 | Goor '75 | 8:00 | |
4 | Sanne van Zutphen | 99 | Oldenzaal | 8:19 | |
5 | Dorte Heideman | 01 | Oldenzaal | 8:23 | |
6 | Nienke van Zutphen | 99 | Oldenzaal | 8:27 | |
7 | Danique Oplaat | 00 | Diepenheim | 9:03 | |
8 | Robin Mol | 01 | Oldenzaal | 9:47 | |
9 | Frederique Engbers | 01 | Oldenzaal | 10:17 | |
M -40, 5 KILOMETER | |||||
Plts | Naam | GJ | Woonplaats/Vereniging | Tijd | |
1 | Caimin Stevens | 87 | Enschede | 15:59 | |
2 | Michiel Kallenberg | 83 | Nijmegen | 16:12 | |
3 | Dennis de Vries | 87 | Hengelo | 16:30 | |
4 | Taleco Olivier | 83 | Zwolle | 16:32 | |
5 | Ivo Meijer | 94 | Marathon Pim Mulier | 16:54 | |
6 | Frank Pol | 85 | Hengelo | 17:00 | |
7 | Bastiaan Roelofs | 92 | Norne | 17:29 | |
8 | Wouter Doesburg | 92 | Rekken | 17:36 | |
9 | Wilco Wolfs | 82 | Wierden | 17:58 | |
10 | Remko Siers | 83 | Oldenzaal | 18:00 | |
11 | Anton ter Elst | 67 | Hengelo | 19:12 | |
12 | Stefan Filart | 83 | Borne | 19:23 | |
13 | Jasper-Ewout vBremen-S | 96 | Quick'20 B1 | 19:28 | |
14 | Errol Klunder | 91 | Oldenzaal | 19:57 | |
15 | Dennis Meijer | 87 | Oldenzaal | 19:58 | |
16 | Leon Kolkman | 75 | Beltrum | 20:03 | |
17 | Cas Koopman | 95 | Quick'20 B1 | 20:12 | |
18 | Rich Heuvel | 90 | Hengelo | 20:21 | |
19 | Niels Willemen | 96 | Quick'20 B1 | 20:22 | |
20 | David Lensen | 96 | Losser | 20:26 | |
21 | Jasper Lowik | 93 | Oldenzaal | 20:45 | |
22 | Bereket Moes | 97 | Oldenzaal | 20:49 | |
23 | Thijmen Snippe | 95 | Quick'20 B1 | 20:53 | |
24 | Thomas v.d. Vliet | 97 | Oldenzaal | 20:56 | |
25 | Stephan Rollman | 95 | Oldenzaal | 21:06 | |
26 | Frank Eulderink | 95 | Quick'20 B1 | 21:28 | |
27 | Thijs Westerbeek | 84 | Oldenzaal | 21:42 | |
28 | Jelle Leenders | 96 | Quick'20 B1 | 21:45 | |
29 | Roel Semmekrot | 96 | Oldenzaal | 22:03 | |
30 | Roel Swaders | 83 | Oldenzaal | 22:07 | |
31 | Michael Kappert | 89 | Oldenzaal | 22:18 | |
32 | David Krol | 75 | Hengelo | 22:31 | |
33 | Jörgen de Vries | 72 | TION | 22:38 | |
34 | Kyle Millard | 96 | Quick'20 B1 | 22:38 | |
35 | Ruben Bilgic | 96 | Quick'20 B1 | 22:40 | |
36 | Mark Leijdekkers | 96 | Quick'20 B1 | 22:45 | |
37 | Eus Christoffel | 72 | Oldenzaal | 22:53 | |
38 | sjoerd Hermsen | 97 | Oldenzaal | 22:56 | |
39 | Emiel Haamberg | 94 | Oldenzaal | 23:59 | |
40 | Marc Woesthuis | 73 | TION | 24:17 | |
41 | Jorik Polhuis | 88 | Oldenzaal | 24:21 | |
42 | Luuk Kuitenbrouwer | 88 | Oldenzaal | 24:21 | |
43 | JJG Bartelink | 74 | Oldenzaal | 24:31 | |
44 | Joep Molenaar | 95 | Oldenzaal | 25:02 | |
45 | Ralph Benschop | 90 | Etten-Leur | 25:06 | |
46 | Tim Bruggink | 82 | Oldenzaal | 25:26 | |
47 | Roy Ordelmans | 81 | Hengelo Ov | 25:42 | |
48 | Ivo Veldman | 75 | Arnhem | 25:43 | |
49 | Georg de Vries | 72 | Losser | 27:30 | |
50 | Frank Greve | 84 | Weerselo | 27:42 | |
51 | Youri Schaap | 96 | Almelo | 28:59 | |
52 | Robbin Haverkotte | 92 | Oldenzaal | 33:15 | |
53 | Gijs Braakhuis | 86 | Oldenzaal | 33:37 | |
M +40, 5 KILOMETER | |||||
Plts | Naam | GJ | Woonplaats/Vereniging | Tijd | |
1 | Edwin Veenstra | 68 | Enschede | 17:19 | |
2 | Ben Platier | 62 | Oldenzaal | 18:06 | |
3 | Hans Rawee | 60 | Triathlon | 18:17 | |
4 | Emile van der Zande | 64 | Losser | 18:22 | |
5 | Dick Ramerman | 54 | Borne | 18:32 | |
6 | Raymond Zeeman | 70 | Losser | 18:48 | |
7 | Alfred Atta | 54 | LAAC Twente | 19:15 | |
8 | Albert Willemsen | 63 | Goor | 19:21 | |
9 | Gert-Jan Taller | 59 | Diepenheim | 20:33 | |
10 | Ton Lammerts | 64 | Oldenzaa | 21:05 | |
11 | Frans Wijlens | 54 | Iphitos | 21:15 | |
12 | Roy Scholten | 70 | Deurningen | 21:22 | |
13 | Paul van der Vegt | 61 | Enschede | 21:30 | |
14 | Sjef Olde Scholtenhuis | 58 | Oldenzaal | 21:38 | |
15 | Vincent van het Reve | 62 | LAAC Twente | 22:09 | |
16 | Peter Wrekenhorst | 69 | Iphitos | 22:18 | |
17 | Patrick Wilke | 68 | Oldenzaal | 22:19 | |
18 | Toon Eppink | 56 | Oldenzaal | 22:28 | |
19 | Gerard Doosje | 65 | Wierden | 22:37 | |
20 | Gerhard Wessels | 55 | avVN | 22:46 | |
21 | Paul Peeters | 62 | LAAC Twente | 22:55 | |
22 | Rene Hermsen | 64 | Oldenzaal | 22:56 | |
23 | Peter Nuchelmans | 60 | Oldenzaal | 22:56 | |
24 | Michel Brik | 70 | Enschede | 23:16 | |
25 | Bert Siemerink | 51 | Oldenzaal | 23:20 | |
26 | Robert Leusenkamp | 64 | Hengelo Ov | 23:26 | |
27 | Theo Gornis | 50 | Enschede | 23:34 | |
28 | Jos oude Groote Beverb | 54 | Oldenzaal | 24:11 | |
29 | Ben Postma | 56 | Oldenzaal | 24:22 | |
30 | Henk Bossink | 50 | Oldenzaal | 24:39 | |
31 | Gerard Scurd | 51 | Harbrinkhoek | 25:09 | |
32 | Czeslaw | 52 | Glogow | 25:12 | |
33 | Bert Harens | 51 | Hengelo Ov | 25:19 | |
34 | Jan Bruggink | 51 | Hengelo | 25:26 | |
35 | Mark Esselink | 68 | Enschede | 25:38 | |
36 | Erwin Boer | 69 | Oldenzaal | 25:57 | |
37 | Dennis Ligtenberg | 53 | Wierden | 25:58 | |
38 | Marinus Steghuis | 53 | Oldenzaal | 26:31 | |
39 | Jan Roelofs | 54 | Oldenzaal | 27:55 | |
40 | Eli Schaap | 62 | Almelo | 28:56 | |
41 | Erwin Damhuis | 60 | Enschede | 30:07 | |
42 | Jan Meulenkamp | 45 | Oldenzaal | 32:14 | |
43 | Wim Guleij | 54 | LAAC Twente | 36:38 | |
V, 5 KILOMETER | |||||
Plts | Naam | GJ | Woonplaats/Vereniging | Tijd | |
1 | Bianca Damme | 84 | Hengelo | 19:34 | |
2 | Laura Kotte | 73 | Oldenzaal | 20:01 | |
3 | Marijke van Duuren | 83 | Marathon Pim Mulier | 20:30 | |
4 | Monique Kropman | 64 | Losser | 21:01 | |
5 | Floor Leusenkamp | 96 | Hengelo Ov | 21:07 | |
6 | Marian Freriks | 62 | Hellendoorn | 21:11 | |
7 | Annelies Lageschaar | 71 | Oldenzaal | 22:26 | |
8 | Silke Koster | 90 | Oldenzaal | 22:48 | |
9 | Marianne de Vries | 66 | LAAC Twente | 22:55 | |
10 | Stefanie Buijvoets | 86 | LAAC Twente | 23:14 | |
11 | Daphne Buijvoets | 92 | Oldenzaal | 23:33 | |
12 | Emelien Leusenkamp | 96 | Hengelo Ov | 23:58 | |
13 | Simone Busscher | 80 | Denekamp | 24:38 | |
14 | Jeanette Agterbos | 69 | Weerselo | 25:09 | |
15 | Saskia Grobbe | 86 | De | 25:10 | |
16 | Margo Zwiep | 65 | Oldenzaal | 25:42 | |
17 | Rianne ter Bekke | 82 | Hengelo Ov | 25:46 | |
18 | Anna Mekes | 83 | Enschede | 25:49 | |
19 | Kelly Kemerink op Schi | 85 | Saasveld | 25:52 | |
20 | Karlijn Roelofs | 87 | Oldenzaal | 26:05 | |
21 | Annabeth Wijering | 84 | Iphitos | 26:15 | |
22 | Tessie Beuvink | 85 | Oldenzaal | 26:28 | |
23 | Ellen Haamberg | 84 | Denekamp | 26:29 | |
24 | Karin Oude Nijeweme | 84 | Oldenzaal | 26:31 | |
25 | Erna Lenferink | 67 | Tubbergen | 26:41 | |
26 | Lidwien Siemerink | 52 | Oldenzaal | 26:46 | |
27 | Liz Laarveld | 88 | Oldenzaal | 26:48 | |
28 | Maureen Andin | 89 | Oldenzaal | 27:30 | |
29 | Mariëlle Van der Meché | 77 | Rossum Ov | 28:26 | |
30 | Ellen Leerkotte | 83 | Oldenzaal | 28:35 | |
31 | Manon Vossebeld | 89 | Hengelo Ov | 28:59 | |
32 | Karin Haverkotte | 64 | Oldenzaal | 29:05 | |
33 | Anja Brunink | 75 | Oldenzaal | 29:12 | |
34 | Irma Koopman | 60 | Marathon Pim Mulier | 29:56 | |
35 | Ilse Bult | 77 | Denekamp | 30:18 | |
36 | Chantal Blockhuis | 78 | Denekamp | 30:18 | |
37 | Nicole Helthuis | 71 | Denekamp | 30:20 | |
38 | Miriam Bekke | 78 | De Lutte | 30:22 | |
39 | Mignon Stevelink | 74 | Oldenzaal | 30:31 | |
40 | Lisette Ottenschot | 91 | Ambt Delden | 31:22 | |
41 | Vonneke Hoppen | 90 | Oldenzaal | 31:24 | |
42 | Carla Lap | 56 | Oldenzaal | 31:30 | |
43 | Ilone Jansink | 83 | Oldenzaal | 31:51 | |
44 | Chantal Ordelmans | 81 | Hengelo Ov | 31:52 | |
45 | Nathalie Hermsen | 79 | Hengelo Ov | 32:06 | |
46 | Marieke Ottenschot | 86 | Ambt Delden | 32:22 | |
47 | Loes Klieverik | 90 | Oldenzaal | 33:06 | |
48 | Laura Haverkotte | 89 | Oldenzaal | 33:16 | |
M -40, 10 KILOMETER | |||||
Plts | Naam | GJ | Woonplaats/Vereniging | Tijd | |
1 | Gerold Hartger | 31 | Neuenhaus | 32:23 | |
2 | Mark oude Bennink | 87 | Oldenzaal | 32:53 | |
3 | Thijs Theunissen | 91 | Hengelo | 33:40 | |
4 | Leon Sanderman | 81 | Rijssen | 33:43 | |
5 | Pim de Kok | 82 | Enschede | 33:52 | |
6 | Caspar Koelma | 77 | Hengelo | 34:13 | |
7 | Jan Paalman | 74 | Rijssen | 34:45 | |
8 | Maik Voppen | 85 | Denekamp | 35:19 | |
9 | Johan v.d. Dennen | 81 | Enschede | 36:16 | |
10 | Arnold Klieverik | 75 | Oldenzaal | 38:12 | |
11 | Tom Hoefnagels | 73 | LAAC Twente | 39:53 | |
12 | Rik Eertman | 75 | Ootmarsum | 39:55 | |
13 | Wouter Vollenbroek | 88 | Denekamp | 40:28 | |
14 | Sjoerd Franck | 75 | ASV | 40:35 | |
15 | Mart Woesthuis | 92 | Tubbergen | 41:36 | |
16 | Emile Bornebroek | 84 | Oldenzaal | 41:47 | |
17 | Matthijs Meinders | 76 | Oldenzaal | 42:48 | |
18 | Dick Veldhuis | 75 | Ootmarsum | 42:56 | |
19 | Lars Davina | 90 | Oldenzaal | 43:04 | |
20 | Rob Lanting | 85 | Enschede | 43:10 | |
21 | Mike Huiskes | 92 | Hengelo Ov | 43:14 | |
22 | Sjoerd Stegeman | 85 | Hengelo Ov | 43:32 | |
23 | Matt Evers | 81 | Losser | 43:36 | |
24 | Mark Brink | 79 | Oldenzaal | 44:05 | |
25 | Alex van Geldrop | 87 | Hengelo Ov | 44:38 | |
26 | Niels Huttenhuis | 83 | Utrecht | 45:04 | |
27 | Tim Harberink | 87 | Hengelo Ov | 45:18 | |
28 | Harold Zwiers | 72 | Oldenzaal | 45:34 | |
29 | Dennis Meijer | 87 | Oldenzaal | 45:44 | |
30 | Wouter Arends | 72 | Oldenzaal | 45:48 | |
31 | Jasper Elsinga | 85 | Oldenzaal | 45:57 | |
32 | Remi Buijvoets | 83 | Oldenzaal | 46:36 | |
33 | Guillaume van Vossen | 79 | Enschede | 46:38 | |
34 | Bob Metternich | 85 | Enschede | 47:20 | |
35 | Niek Buijvoets | 90 | Oldenzaal | 48:28 | |
36 | Koen Vinkenvleugel | 78 | Hengelo Ov | 49:21 | |
37 | Tim Meinders | 79 | Oldenzaal | 49:22 | |
38 | Wouter Linkser | 85 | Hengelo | 49:24 | |
39 | Tim Steffens | 84 | Hengelo Ov | 49:27 | |
40 | Peter Greven | 85 | Hengelo Ov | 49:41 | |
41 | Stefan Rorink | 91 | Oldenzaal | 50:30 | |
42 | Mark Riksmanpoel | 76 | De Lutte | 50:37 | |
43 | Franck Makumi | 81 | Oldenzaal | 50:41 | |
44 | Jaimy Muller | 93 | Enschede | 51:45 | |
45 | Michel Olde Benneker | 72 | Enschede | 52:32 | |
46 | Rob Bekke | 92 | Oldenzaal | 54:34 | |
47 | Huub Vrijkorte | 77 | Oldenzaal | 55:29 | |
48 | Arjan Langenhof | 76 | Oldenzaal | 57:06 | |
49 | Bart Kortman | 85 | De Lutte | 59:56 | |
50 | Ralf Maathuis | 90 | Oldenzaal | 1:00:23 | |
M +40, 10 KILOMETER | |||||
Plts | Naam | GJ | Woonplaats/Vereniging | Tijd | |
1 | Peter Bruinsma | 71 | Nijverdal | 34:10 | |
2 | Eric Borg | 67 | Hengelo | 34:22 | |
3 | Andre oude Elferink | 67 | Denekamp | 34:51 | |
4 | Edward Hertsenberg | 71 | Hengelo | 35:43 | |
5 | Herman Hassing | 70 | LAAC Twente | 38:38 | |
6 | Frank Hering | 69 | Avanti-Wilskracht | 39:58 | |
7 | Benno Scharenborg | 66 | Haaksbergen | 40:14 | |
8 | Joop Vriend | 67 | LAAC Twente | 40:52 | |
9 | Arjan de Ruijter | 69 | Hengelo Ov | 41:26 | |
10 | Robert Keizer | 64 | Beuningen | 42:04 | |
11 | Roeland Romijn | 75 | Woerden | 42:15 | |
12 | Koert weustink OLC | 65 | Ootmarsum | 42:43 | |
13 | John Norda | 70 | Goor | 42:53 | |
14 | Erik Hekman | 62 | Oldenzaal | 44:49 | |
15 | Rene Korte | 62 | Almelo | 45:12 | |
16 | René van de Graaf | 68 | Oldenzaal | 45:17 | |
17 | Willem Biemolt | 66 | Utrecht | 45:27 | |
18 | Patrick Kip | 71 | Oldenzaal | 45:59 | |
19 | Mark Luft | 69 | Oldenzaal | 47:15 | |
20 | Ewald Smits | 62 | Oldenzaal | 47:24 | |
21 | Willem-Jan Tanck | 65 | Enschede | 47:51 | |
22 | Ron Hofte | 62 | LAAC Twente | 48:11 | |
23 | Bob Vos | 68 | Oldenzaal | 49:05 | |
24 | Karst Nieboer | 63 | Nijverdal | 49:12 | |
25 | Peter Grobben | 68 | Oldenzaal | 49:34 | |
26 | Roy Evers | 69 | Oldenzaal | 49:38 | |
27 | Frans Heering | 62 | AV Rijssen | 49:39 | |
28 | Herbert Veger | 62 | Loopgroep De Lutte | 49:50 | |
29 | Ron Beyerink | 68 | Oldenzaal | 50:51 | |
30 | Arno Krupers | 69 | Oldenzaal | 51:11 | |
31 | William Segerink | 70 | Oldenzaal | 51:12 | |
32 | Alberto Wessel | 65 | Losser | 52:07 | |
33 | Gerard Heskamp | 63 | Oldenzaal | 52:49 | |
34 | Rene Danel | 64 | Oldenzaal | 52:55 | |
35 | Robert Veldhuis | 65 | Oldenzaal | 54:17 | |
36 | Rene Hermsen | 64 | Oldenzaal | 54:55 | |
37 | Martin Engbers | 62 | Oldenzaal | 55:37 | |
M +50, 10 KILOMETER | |||||
Plts | Naam | GJ | Woonplaats/Vereniging | Tijd | |
1 | Marti ten Kate | 58 | Enschede | 35:39 | |
2 | Tonnie Bruns | 57 | Ootmarsum | 37:12 | |
3 | Ben Nijland | 58 | Saasveld | 38:42 | |
4 | Harry Dijk | 56 | Enschede | 39:21 | |
5 | Dick Sanderman | 53 | Rijssen | 39:24 | |
6 | Frans Koevoets | 61 | LAAC Twente | 39:39 | |
7 | Pawel Stadnik | 53 | Oldenzaal | 40:50 | |
8 | Dirk Platjes | 55 | Sibculo | 41:48 | |
9 | Hans Punt | 58 | LAAC Twente | 43:37 | |
10 | Jos Groeneveld | 60 | Oldenzaal | 44:12 | |
11 | Benno Braamhaar | 50 | AV Rijssen | 44:26 | |
12 | Cees van Reemst | 53 | TION | 44:43 | |
13 | Jan Boerman | 56 | AV Rijssen | 44:55 | |
14 | Wilbert Kallenberg | 51 | Oldenzaal | 45:04 | |
15 | Wilfred Stadnik | 55 | Borne | 45:08 | |
16 | Rudie van der Walle | 54 | Loopgroep De Lutte | 46:34 | |
17 | Hans Klomp | 43 | LAAC Twente | 46:54 | |
18 | Mans Veldsink | 57 | Dedemsvaart | 46:54 | |
19 | Nico van Putten | 60 | Goor '75 | 47:12 | |
20 | Wim Buijvoets | 58 | Oldenzaal | 47:19 | |
21 | Frits Rorink | 59 | Oldenzaal | 47:28 | |
22 | Theo Kosters | 49 | Goor '75 | 47:28 | |
23 | Hans Bos | 56 | Doetinchem | 47:41 | |
24 | Richard Schepers | 55 | Coevorden | 48:23 | |
25 | Herman Schepers | 48 | Coevorden | 48:25 | |
26 | Nico Langeslag | 55 | LAAC Twente | 48:49 | |
27 | Tonny Punt | 61 | Loopgroep De Lutte | 49:35 | |
28 | Piet Mol | 47 | LAAC Twente | 49:52 | |
29 | Gerhard Oever | 53 | Meppen | 50:30 | |
30 | Gerrit Vos | 46 | Typhoon | 50:58 | |
31 | Andre Maatman | 59 | Dutch Runners Gold | 51:33 | |
32 | Fons Krabbe | 45 | Weerselo | 51:37 | |
33 | Henk Winkelhuis | 58 | Oldenzaal | 51:53 | |
34 | Tonny Holleboom | 53 | Broekland Ov | 52:18 | |
35 | Bob Looyestijn | 52 | Oldenzaal | 52:31 | |
36 | Fons Overkamp | 57 | Oldenzaal | 53:21 | |
37 | Ben Scholten | 59 | Oldenzaal | 53:33 | |
38 | Alfred Ophuis | 58 | Oldenzaal | 53:50 | |
39 | Toon Oude Bos | 55 | Oldenzaal | 54:38 | |
40 | Jos oude Lohuis | 55 | Oldenzaal | 54:59 | |
41 | Jan Oude Weme | 44 | LAAC Twente | 58:21 | |
42 | Ton oude Hampsink | 60 | Oldenzaal | 1:01:29 | |
V, 10 KILOMETER | |||||
Plts | Naam | GJ | Woonplaats/Vereniging | Tijd | |
1 | Ingrid Prigge | 63 | Borne | 37:24 | |
2 | Mariska Dute | 86 | Borculo | 38:05 | |
3 | Esther van Heerde | 74 | Haarlem | 40:13 | |
4 | Kimberly Kok | 93 | Den Ham Ov | 41:49 | |
5 | Eline Vollenbroek | 90 | Losser | 42:10 | |
6 | Klara Davina | 61 | Oldenzaal | 43:23 | |
7 | Martine Roord | 68 | Denekamp | 43:51 | |
8 | Anouk Kooelen | 79 | Bornerbroek | 45:53 | |
9 | Elly Buijvoets | 56 | Oldenzaal | 46:43 | |
10 | Elsemiek Bartelink | 93 | Oldenzaal | 47:53 | |
11 | Lianne Evers-Steggink | 69 | Oldenzaal | 49:38 | |
12 | Marlou Bos | 89 | Groningen | 52:00 | |
13 | Petra Agterbos | 62 | Oldenzaal | 53:49 | |
14 | Galila Kamphuis | 90 | Oldenzaal | 53:57 | |
15 | Gusta de Kleine | 62 | LAAC Twente | 55:11 | |
16 | Nicole Horsthuis | 84 | Oldenzaal | 1:00:00 | |
17 | Els van de Graaf | 62 | Oldenzaal | 1:00:05 | |
18 | Nicole van Wietmarsche | 71 | Oldenzaal | 1:00:44 | |
Supportersvereniging Black and White. Tot volgend jaar | |||||
www.uitslagen.nl | 22-08-2011 10:40 |
Zaterdag 20 januari : 14.30 uur
Scherpenzeel - Quick '20
-----------------------------------------------
Zaterdag 27 januai : 15.00 uur
Quick '20 - SDV Barneveld
-----------------------------------------------